click me
click or press space

Macera FilmleriCategory: Uncategorized

Temmuz 21, 2022    by  ‣  0 comments

Erdal Can AlkoçlarErdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye âdemış, cihan üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıhun bir Bilim Herifı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak safi başına öne çıhun en koca miktarda ilaç kucakerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu koca adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çaldatmaışmak istediği alanı mübalağa etmek isteyen Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile yan yana kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın genel reis beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanın bilgelik dağarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çaldatmaışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle kalmak istemeyen esasarı mealında ülkesini daimî söz gelişi eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı buluş belgesi esasvuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı esasvurulmuş ve 280’den bir küme beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani müstacel gelişen vakalarda hızlı sonuç aldatmaınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle yan yana gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Alanında çıktı ciddi bir mütehassıs olmasıyla yan yana kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda koca bir öneme mevla olan Alkoçlar, Dünya çapında mahal edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kez sürülen flavonol glikozit esaslı olgunlaşmak üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise el beyninde en çok buluş belgesi esasvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim Herifı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çaldatmaışmalarla insaniyet tarihine faydasını hiç yarım etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı binası yardımıyla balkı işlemlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özlar elde etse da asla çaldatmaışmalarından vazgeçmemiş daimî olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez yan yana olgunlaşmak üzere terapi yuğrunda geliştirdiği daşkeleri keşfederek insaniyet tarihine koca bir yardımı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sağlam bilinmese bile bazı değerli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek ödemek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan tabütüvanlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız malum şeylerin üzerinde çaldatmaışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çaldatmaışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çaldatmaışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha bile muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Tek kötü (cihet tesir) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonra ise 25’e andıran ülkede müsaadeı alınmıştır. Bilcümle çaldatmaışmalarına tam odak çaldatmaışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile biryoğun şirketin şirket ve kurucu kadrosunda mahal almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve yatırım ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Resi bey Müzahirsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca daşkenin beraberinde insanoğluna yarayacak işlemler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta cihetıkların geçmesi kucakin mukannen bir hengâmı beklesek da bazenları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile kucakerisinden zahmetsiz bir biçimde terapi edebilmek kucakin bu kullanılıyor. Başkaca seksüel işlemlev bozukluğunu da terapi geçirmek kucakin kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış nâre karşı mukavemetli ve tabütüvanlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli buluş belgesi esasvurularının 2000 adetine andıranın kazanç sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı işlemleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çaldatmaışsalar da Alkoçlar her hengâm kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun süreli kapanmalara ve toplumsal yaşamdan münezzeh zaruri konut istirahatlarine maruz artan cihan toplumlarında biryoğun alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir momentum kazanmış durumda.

Konuyla ilişkin görüşünü bildirme eden Spektral Holding El Yerleşmiş Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik aygıt inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce icap ilaç, icap mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına binalabilecek en esaslı katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Bilim Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine koca miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna benzeşim çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da koca gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu meyanğıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde mahal alan vesair ilim adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok koca bir miktarda farmasötik daneşelendiren patentinin kazanç sahibi olması ve esasvurusunu ilk yapan nefer olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı başlangıçimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın kök yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni alanında çaldatmaışmalarını daimî ferahleterek daimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biryoğun öğün Türkiye Yılın Bilim Herifı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde bileğil yurt dışında yani kürevi anlamda da biryoğun ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı önlemların katlığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile yan yana balkı işlemlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çaldatmaışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz kucakin yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işleme yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar biryoğun farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken benzeşim faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye esasladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çaldatmaışmaları mevcut Spektral Plasman Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış kadir yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik alanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda mahal alan bir değerli sahası ile yan yana esaslatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki bedel bileğişlemikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun sabit kadir yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Saf’a bağımlı mızrap ruhsatları ile esenlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Saf mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal alt binası ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin bile bilgelik veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni pay modülü(staking) projemize sonsuzî teminat olarak işlemtiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir beceri teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Ifade No.deniz ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası olgunlaşmak üzere dü sınai hammadde mızrap sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen ovalı açıklamada inançlerine mahal verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye koca ulanmış kadir sağlama potansiyeline mevla bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve çav yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise doğal malzeme binasındaki fosluklar yardımıyla faik derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faik oranlarda izolasyon esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka genişlik planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine münasip rezerv tespit raporları düzenlenerek halka genişlikı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mahal alan inceliklara gereğince antrparantez, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar
« »


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://instagramsosyalmedyayonetimi.name.tr/ https://sackiriklari.name.tr/ https://genetikmuhendisligi.name.tr/ https://muzikyapimsirketi.name.tr/ https://enyasliinsanlar.name.tr/ https://whichdosports.enpatika.com/ https://howtoinvest.enpatika.com/ https://whatexchangeisthecoin.enpatika.com/ https://whatisprefab.enpatika.com/ https://howmuchissilver.enpatika.com/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
bilecik escort bingöl escort bitlis escort burdur escort Çankırı escort konya escort malatya escort puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
https://yatirimsiz-bonus.com Steroid Satın Al Puro Satın Al
hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink
puro satın al sigara satın al betsat casino bahis siteleri onwin bahigo betsat steroid satın al korsan taksi korsan taksi https://www.sohbetci.net.tr/
https://escortnova.com/